Merkezi Uydu Sistemleri

YENİ PROJE KURULUMU

İnci Elektronik olarak sürekli güncellenen teknolojiyi sizlere en kaliteli biçimde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Apartmanınıza sitenize veya işyerinize uydu sistemi ihtiyacınız mı var?
Apartmanınızda her balkonda bir çanak anten veya çatıda onlarca çanak anten mi var?

Bina cephesinde görüntü kirliliğine yol açan kablolar mı var?

Ücretsiz keşif formumuzu doldurunuz randevu saatinizde sizleri ziyaret edelim, çözümlerimizi sunalım. Dilerseniz apartman ve site toplantılarınıza da katılım sağlayabiliriz.
Apartmanınızın çatı bölümüne takılacak 1 adet çanak anten 120 daireye kadar hatta ekipmanlar geliştirildiğinde 240 daireye kadar yayın verilebilir.
İhtiyacınız uzun ömürlü ve sorunsuz bir hizmet ise doğru yerdesiniz.
Kalite olarak ne farkı olabilir ki ? Demeyiniz.
*ÇANAK ANTEN;
Sistemde kullanılan çanak antenin saç kalınlığı (mm), montajı esnasında kullanılan teknik vida ve somunları dolayısıyla rüzgara karşı dayanıklılığı,
*LNB;
Sistemde kullanılan LNB’nin frekans aralıkları, frekans sinyallerini %kaç oranla merkezden aldığı % kaç oran ile size ilettiği, kaç dB’de ne kadar performans verdiği,
*KABLO;
Sistemde kullanılan kablonun dış koruma kauçuk plastiğinin yoğunluğu ve kalitesi, içerisindeki tel sayısı ve tellerin % lik BAKIR değeri,
*MULTİSWİTCH & SANTRAL;
Sistemin en önemli ürünü Santralin&MultiSwitch’in LNB den gelen sinyali (Düşük ve Yüksek Frekanslar , Bant aralıkları) %kaç oranla başarılı olarak Televizyonunuza veya Uydu Alıcınıza aktardığı,
Sistemde ne kadar kaliteli ürün kullanılırsa aldığınız yayın kaliteniz o kadar sorunsuz ve uzun ömürlü olacaktır. Çanak anteninizin sağlamlığı olumsuz hava şartlarında sorunsuz yayın izlemenize fayda sağlayacaktır. LNB’nizin kaliteli olması uydu merkezindeki %90 yayın oranlı bir frekansı sizlere %90 oranında iletmesini sağlayacaktır. Kablonuzun kaliteli olması ise dış hava şartlarında yıpranmayı engelleyecek uzun yıllar boyunca sorunsuz hizmet sunacaktır. MultiSwitch&Santral’inizin doğru ürün seçilmesi ise uydu merkezinin %90 yayın oranlı bir frekansı size %90 oranında ileterek sorunsuz yayın izlemenize doğrudan etki edecektir.

İnci Elektronik olarak firmamız “ ISO 9001-2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ “ ve “ CE “ Standartına uymayan hiçbir ürünü kullanmamaktadır, yapılan tüm iş tekliflerindeki ürünleri sahada uzun yıllar boyunca test etmiş ve kalitesinden emin olarak sizlere sunmuş olacaktır.

Sıfırdan kurulan yeni proje işlemlerimizde 2 Yıl üretici firma tarafından birebir değişim garantisi, yapılan teknik işçilikte ise 3 Yıl firma garantimiz bulunmaktadır.

MEVCUT SİSTEMİNİZE TEKNİK DESTEK

İnci Elektronik olarak mevcut sisteminizde oluşan tüm sorunlara son teknoloji cihazlarımızla birlikte müdahale edip siz değerli müşterilerimize en kısa sürede kalıcı çözüm üretmekteyiz. Sistemde arızası/sorunu tespit edilen ürünler sizlere aktarılıp değişimi sağlandıktan sonra kontrol edilmektedir.


Mevcut sistem haricinde ek bir yayına mı ihtiyacınız var? Biz yine siz değerli müşterilerimizin yanındayız! MultiSwitch& Santralinizde boş slot var ise yeni hat çekilerek kullanımınıza sunuyoruz, MultiSwitch& Santralinizde boş slot yok ise yüksek kapasiteli son teknoloji ürünler ile değişimini sağlayıp destek oluyoruz.

İnci Elektronik, siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için sağladığı tüm teknik desteklerde TEKNİK SERVİS FORMU ve TAHSİLAT MAKBUZU kullanmakta olup firma personeli ve hizmet alan müşterimiz tarafından alınan/verilen hizmeti kayıtlı tutmaktadır.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir