KAMERA ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ

İnci Elektronik olarak en güncel ve en güvenli teknolojiyi sizlere sunmaktayız.

Konumuz güvenlik, kendimizi güvence altına almak için kullandığımız ürünlerimizin kalitesi ne kadar önemli?
KAMERA;
Pazardaki pek çok ürün demo aşamasında gece ve gündüz görüşüşünde güzel performans sergileyebilir.İhtiyacımız olan kameralarımızın ilerleyen süreçte 7/24 çalışma esasında lens ve ledlerin performansı ve görüntü kalitesinde sorun yaşamamaktır.
KAYIT CİHAZI;
Sistemde kullanılan kayıt cihazı DVR, NVR veya HVR 7/24 çalışma esasında restart almadan sorunsuz kayıt yazmayı sağlayabilmelidir.Kilitlenip takılmadan bizi güvende tutabilmelidir.
HARDDİSK;
Sistemde kullanılan kayıt diskinizin normal HDD&HardDisk değil kesinlikle “SECURİTY DİSK” , “ GÜVENLİK DİSKİ” olması ve 7/24 çalışma esasında restart ihtiyacı duymadan kayıt aksaklığı ve problemi yaşamadan sorunsuz şekilde kayıt edebilmesi çok önemlidir.
KABLO;
Sistemde kullanılan kabloların kalitesi sizlerin alacağınız görüntü kalitesini doğrudan etkilemektedir, Bakır olmayan bir kablo ile sorunsuz bir hizmet almanız mümkün değildir.

ELEKTRİK BESLEMESİ;
Sistemin ihtiyacı olan voltajda akım alabilmesi için trafo kullanılmaktadır. Kullanılan trafonun Voltaj ve Amper değeri kadar kaliteside önemlidir çünkü elektrik&akım ile ilgili bir sorun olursa kameralarınız çalışmaz, kayıt cihazınız kayıt etmez dolayısıyla sistem özelliğini yitirir. 7/24 Esasında çalışan güvenlik ürünleri için üretilmiş Besleme kullanmanız büyük önem taşır.

Umuyoruz ki hiçbir şekilde kötü bir durumla karşılaşmaz ürünlerimizden kayıt almak durumunda kalmazsınız fakat kendimizi güvence altına almak istiyorsak ürün kalitemizin ne kadar önemli olduğunu unutmayınız. Yeni proje kurulumlarımızdan sonra belirli sürelerle planlı ziyaretler yaparak sistemin kontrollerini yapmaktayız.

İnci Elektronik olarak firmamız “ ISO 9001-2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ “ ve “ CE “ Standartına uymayan hiçbir ürünü kullanmamaktadır, yapılan tüm iş tekliflerindeki ürünleri sahada uzun yıllar boyunca test etmiş ve kalitesinden emin olarak sizlere sunmuş olacaktır.
Sıfırdan kurulan yeni proje işlemlerimizde 2 Yıl üretici firma tarafından birebir değişim garantisi, yapılan teknik işçilikte ise 3 Yıl firma garantimiz bulunmaktadır.

İnci Elektronik sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için sağladığı tüm teknik desteklerde TEKNİK SERVİS FORMU ve TAHSİLAT MAKBUZU kullanmakta olup firma personeli ve hizmet alan müşterimiz tarafından alınan/verilen hizmeti kayıtlı tutmaktadır.
Siz değerli müşterilerimize en kısa zamanda kalıcı ve kaliteli çözüm üretmekten gurur duyuyoruz.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir