Hakkımızda

İnci Elektronik olarak Merkezi Uydu Sistemleri, Kamera ve Güvenlik Sistemleri, Led ve Aydınlatma Sistemleri, Televizyon ve yan ürünleri alanında 12 yıllık tecrübe ile siz değerli müşterilerimize satış,montaj ve servis hizmeti sunmaktayız.

Televizyon Tamir ve Bakım servis kısmındaki ekip arkadaşlarımız ise 35 yılı aşkın sürelik tecrübeleri ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. İnci Elektronik sadece Bursa ili sınırlarında kalmamakta olup Güney Marmara Bölgesi’nde hizmetlerini sürdürmektedir.
Teknik Servis Hizmetiyle sınırlı kalmayıp E-Ticaret platformunda Televizyon ve Uydu ürünlerinin tamamlayıcı cihaz ve ekipmanlarını, Kamera ve Güvenlik sistemlerindeki tüm ürünleri, Led ve Aydınlatma alanında ise ihtiyacınız olan tüm ürünlerin yanı sıra Bilgisayar ve tamamlayıcı ürünlerinin satış ve teminini yapmaktadır.
Kurumsal hazır desktop bilgisayar, Gaming oyuncu bilgisayarı, Klavye Mouse setinden Usb Flash Bellek ürünlerine kadar bir çok bilişim ürünlerini sizlerin hizmetine sunmaktadır, linklerden online mağazamıza ulaşabilirsiniz.

Tüm ihtiyaçlarınız için Destek formunu doldurarak veya iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.