Led Ve Aydınlatma Sistemleri

Led Teknolojisi insan ve iş hayatında her alanda yer edinmiş olup halojen sisteme göre enerji tüketimi ve ışık verimliliği bakımından çok avantaj sağlamaktadır. Sürekli güncellenen Led teknolojisi üzerinde İnci Elektronik olarak siz değerli müşterilerimizin yanındayız.
Ev içi dekor aydınlatmaları, Oda-Tv Ünitesi-Koridor Aydınlatması-Mutfak Tezgahı-Mobilya Aydınlatmaları gibi evinizde Işık Desteği ihtiyacı olan her alanda,
İş yeri çalışma alanlarında ise genel alan aydınlatmaları dışında CNC-TORNA Tezgahları veya Lazer Operasyon Merkezi, Akvaryum Aydınlatması, veya dikiş makinası/tezgahı aydınlatması gibi bir çok alanda Sensörlü-Tuşlu-Kumandalı veya Otomatik zamanlama ürünleri gibi sonsuz teknoloji ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Evinizin veya iş yerinizin spot sistemini halojen sistemden led sistemine çevirmek mi istiyorsunuz?

Işık ihtiyacınız olan her alanda siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

İnci Elektronik olarak firmamız “ ISO 9001-2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ “ ve “ CE “ Standartına uymayan hiçbir ürünü kullanmamaktadır, yapılan tüm iş tekliflerindeki ürünleri sahada uzun yıllar boyunca test etmiş ve kalitesinden emin olarak sizlere sunmuş olacaktır.
Sıfırdan kurulan yeni proje işlemlerimizde 2 Yıl üretici firma tarafından birebir değişim garantisi, yapılan teknik işçilikte ise 3 Yıl firma garantimiz bulunmaktadır.

İnci Elektronik sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için sağladığı tüm teknik desteklerde

TEKNİK SERVİS FORMU ve TAHSİLAT MAKBUZU kullanmakta olup firma personeli ve hizmet alan müşterimiz tarafından alınan/verilen hizmeti kayıtlı tutmaktadır.
Siz değerli müşterilerimize en kısa zamanda kalıcı ve kaliteli çözüm üretmekten gurur duyuyoruz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir